zabavno – rekreativni park za pse “VauLand”

BI VauLand j.d.o.o.
Tražimo studenta ili studenticu za rad u zabavno – rekreativnom parku za pse “VauLand” u sklopu kojeg se nalazi bazen za pse i uređeni dio s agility spravama, prvi takve vrste u Hrvatskoj.
Park se nalazi u Sesvetama, naselje Budenec, cca. 1 km udaljeno od naselja pa je potrebno dolaziti autom.
Radno vrijeme: utorak – petak od 11-19 h, s tim da se može malo mijenjati ovisno o najavama (vikendi, praznici i kišni dani slobodni).
Radi se do 10.08. i nastavlja od 04.09., pa sve do kad vremenski uvjeti to budu omogućavali.
Uvjeti: ljubitelj životinja, ljubazna osoba sa smislom za humor
Opis posla: doček vlasnika i njihovih pasa, fotografiranje pasa, održavanje bazena čistim, naplaćivanje ulaznica, biti pristojan i ljubazan prema svima, a kad nema nikoga može se čitati, pisati, odmarati i uživati u prirodi…
Satnica: 16 kuna
Za sve dodatne informacije slobodno nas kontaktirajte na mail: ivana0807@gmail.com ili u inbox

Koykan fast casual lanac u Zagrebu

Tražiš ljetni studentski posao?
Pridruži se Koykan teamu i popuni vlastiti budget za ljetovanje, zimovanje ili obnovu garderobe. Nudimo fleksibilno radno vrijeme i poticajna primanja u ugodnom radnom okruženju na nekoj od 3 Koykan lokacije u Zagrebu. Degustacija klope zajamčena!
Ako si zainteresiran/a pošalji nam svoju prijavu na info@koykan.com i priključi se omiljenom fast casual lancu u Zagrebu