Jamnica – slagač polica na području Zagreba

Trazimo studenta (m) za poslove slagača polica na području Zagreba. Uvjeti su posjedovanje vlastitog automobila i mogućnost svakodnevnog rada na nekoliko mjeseci. Satnica je 30kn/h.
Javite se na mail studenti@jamnica.hr, posaljite svoj kontakt broj!
Nadamo se da ima onih koji nisu pretrpani fakultetskim obvezama!
Pozdrav iz Jamnice.

Atlantic Trade d.o.o. traži studenta za KOMISIONIRANJE ROBE U CENTRALNOM SKLADIŠTU!

Atlantic Trade d.o.o. traži studenta za KOMISIONIRANJE ROBE U CENTRALNOM SKALDIŠTU!

Posebna znanja i vještine: Prednost iskustvo rada u skladištu, ali nije uvijet.

Prijave: do popunjenja mjesta – zapošljavamo 10 osoba (m/ž)

Lokacija: Josipa Lončara 9, Jankomir

Radno vrijeme: PRVA SMJENA: 6.00-14.00h, DRUGA SMJENA; 14.00-22.00h, TREĆA SMJENA: 22.00-6.00h

Naknada za rad:

– 250 složenih stavaka na dan = 23 kn/h

– 250-299 složenih stavaka na dan = 25 kn/h

– > ili = 300 složenih stavaka na dan = 27 kn/h

Sve prijave šaljite na: Hrvoje.hrzic@atlanticgrupa.com ili nazovite 091/2380352, Hrvoje Hržić

rad u ducanu luksuznog donjeg rublja, Pink Store, Vlaska 61

Pink Store hitno trazi studentice s iskustvom za povremeni rad u ducanu luksuznog donjeg rublja, Vlaska 61

Pink Store, ducan donjeg rublja trazi fleksibilne, iskusne studentice za povremeni rad koji ukljucuje usluzivanje kupaca, rad na blagajni i brigu o vizualnom izgledu ducana. Prijave slati na info@pink-store.hr , cijena sata: 20,00 kn, obavezan vlastiti ugovor

HITNO – Supernova u Buzinu

Hitno tražimo osobu za rad u trg. centru Supernova u Buzinu, od ove subote 15.9. Sat 25 kn. Poslidavac ZIA produkcija d.o.o. Zagreb. Kontakt: 0993361590 Tihana

Sortiranje i pakiranje voća – OPG Mataga

Sortiranje i pakiranje voća:
– Sortiranje, pakiranje i vaganje voća (agruma) zajedno s jednim članom OPGa
– Prijava na mirovinsko i zdravstveno (sezonski posao, vaučeri)
– Sezonski rad od 01.10.2018. do 01.02.2019.
– Lokacija Zagreb

Što nudimo:
– satnica 25 KN/h, odnosno dnevnica 200 KN/dan
– Radi se 8h dnevno od ponedjeljka do četvrtka, petak i subotu se ne radi, ali se radi nedjelja
– Mogućnost dodatne zarade po želji
– dobro plaćen posao u ugodnoj atmosferi

Web stranica:

OPG Mataga

Kontakt telefon:
Nikola +385 98 904 8996

Müller drogeriemarkt u Buzinu i Arena centru

Müller drogeriemarkt poslovnica u Buzinu i u Arena centru traži veći broj studenata zbog povećanog obujma posla.
Opis posla: rad na blagajni; punjenje polica.
Satnica: 20,00 kn
Za sve ostale upite i prijavu na radno mjesto potrebno je kontaktirati posl.u Buzinu na br.tel.: 01/ 3794 352