Animatorice za djecje rodendane

Tražimo animatorice sa iskustvom u radu s djecom za poslove vođenja djecjih rođendana u popodnevnim terminima pon-cet te tokom cjelog dana sub i ned.

Ivan Maričić, Slonić Tonić j.d.o.o.,

098508629, maricic.ivan@yahoo.com

Rad u Ridecar Car Rental poslovnici

U potrazi smo za automobilskim fanovima s viškom slobodnog vremena za rad na pomoćnim poslovima u poslovnici rent a cara. Prednost dajemo studentima sa studentskim ugovorom, aktivnim vozačima sa znanjem engleskog jezika. Nudimo fleksibilno radno vrijeme u pozitivnom i mladom okruženju te satnicu od 17kn/h. Prijavu i dodatna pitanja možete slati na posao@ridecar.hr. Više informacija o nama možete naći na www.ridecar.hr.

Vozač sa dozvolom B kategorije

Obrt  New Mobility, kontakt podaci 0977779654, mail brunojakubec@hotmail.com, prijava sa zivotopisom na navedeni mail..

Tražim studente s vozačkom dozvolom B kategorije i voljom za radom, prednost osobama koje vole vožnju i u njoj uživaju, radno vrijeme po dogovoru i mogućnostima zbog obaveza, plaća fiksna ili po dogovoru odnosno kako vam odgovara, plus mogućnost bonusa za ostvaren cilj. Možete se slobodno javiti radi lakšeg dogovora. Radi se o vožnji na Uber platformi.

Rad u Shock baru, I.Mažuranića 51, Kašina

Dragi studenti/ce i osobe (m/ž) u potrazi za novim poslovnim izazovom,obzirom na povećani opseg posla mi tražimo pedantnu i ljubaznu osobu za rad našem lokalu za stalno. Također, neka nam se jave studenti/ce ili učenici/ce za rad tri do četiri dana tjedno. Satnica je odlična, a isplata po dogovoru.

Shock bar, I.Mažuranića 51, Kašina

Sve zainteresirane molim da se jave u inbox ili na broj 0915721976, Robert.

Djelatnica za rad u kafiću

Djelatnica za rad u kafiću.
Iskustvo nije potrebno.

Caffe bar DROBILEC
Dugave, Matunova 14
10000 Zagreb

Za sve informacije zvati na broj
091 7997 585 Valent
091 5622 625 Amalija

Telefonska prodaja – HT

Traže se odgovorni i komunikativni studenti/ice za rad u telefonskoj prodaji

Opis posla:

-Svakodnevna telefonska komunikacija s korisnicima

-Pripadajući administrativni poslovi

-Rad u ugodnom okruženju

-Naglasak na timskom radu

-Mogućnost rada na duži vremenski period te mogućnost napredovanja

Potrebne vještine:

-Razvijene komunikacijske vještine

-Sklonost timskom radu

-Poznavanje rada na računalu

Uvjeti rada:

-Mogućnost rada 20h+ tjedno ( do 150 sati mjesečno )

-Satnica od početnih 18 do 50kn

-Adresa rada Draškovićeva 26, Zagreb

Ukoliko odgovarate uvjetima i želite se pridružiti našem timu, molimo da nam pošaljete prijavu sa životopisom na mail adresu mislav.menrat.external@t.ht.hr