Prodajnim savjetnici Concreto sales d.o.o

Concreto sales d.o.o u potražnji je za novim

Prodajnim savjetnicima
na terenu m/ž

Mjesto rada:
Zagreb i Zagrebačka županija

U iščekivanju smo nove ekipe koja će postati dio naše velike (kako mi to volimo nazvati) obitelji, koja će nam se pridružiti u našim svakodnevnim izazovima.

• Nešto o nama:
Concreto Grupa je vodeća tvrtka na tržištu prodaje usluga putem direktne door to door prodaje u poslovnom segmentu i segmentu kućanstva.

Pod vodećom govorimo o dostupnim ljudskim resursima, iskustvu, razini profesionalnosti i inovativnosti.
Primjer smo tvrtkama u našem sektoru kako cijeniti i poštivati našu najveću
vrijednost – naše zaposlenike.
Vjerujemo da zaposlenici mogu postići više i mogu doseći svoj puni potencijal ako rade u ugodnoj, motiviranoj radnoj atmosferi. Dobro raspoloženje i pozitivan stav sastavni su dio Concreto grupe.
Concreto sales d.o.o zastupnik je za RWE energiju

• Opis radnog mjesta.

Posao prodajnog savjetnika uključuje terenski rad u prodajnom timu. Tvrtka osigurava službeno vozilo i pokriva troškove goriva. Konstantno ulaganje u edukaciju i svakodnevni rad sa djelatnicima. Odlična prilika za steći nova znanja i usavršiti prodajne vještine, bez obzira na razinu obrazovanja i iskustvo.

• Uvjeti:

➡️ veseli ste i kreativni duh spreman na nove izazove
➡️ pozitivan stav u životu- klasa optimist
➡️ možete puno pričati ali i pažljivo slušati
➡️ odgovorna ste osoba
➡️ da znate složiti više od jedne rečenice
➡️ stručna sprema NKV, SSS, VSS
➡️ radno iskustvo- bez radnog iskustva
➡️ vozačka dozvola poželjna ali nije uvjet

• Što nudimo:

➡️ fiksna plaća i motivirajući varijabilni dio
➡️za studente satnica 25 kn
➡️ dinamične uvjete rada
➡️ ugovor na neodređeno
➡️ odlična atmosfera na poslu i nakon njega
➡️ rad od ponedjeljka do petka od 8-16h
➡️ razumijevanje za privatne potrebe
➡️ plaćen prijevoz
➡️ osiguravamo smještaj za nove djelatnike koji žive van Zagreba
➡️ početak rada- odmah

• Ako smo vas barem malo motivirali da se pridružite našem mladom, dinamičnom i zabavnom timu prodajnih savjetnika pozivamo Vas da nam pošaljete svoj CV i molbu sa naznakom za traženo radno mjesto na info@concreto.hr ili jednostavno nazovite 095 5872174 i dogovorite termin za svoj razgovor za posao.

osobnu asistenticu koja studira fizioterapiju ili je zavrsila studij fizioterapije – Udruga osoba s invaliditom Krizevci

Trazimo osobnu asistenticu koja studira fizioterapiju ili je zavrsila studij fizioterapije a nije zaposlena. Radno vrijeme je u posljepodnevnim satima od 17 sati. 20 sati tjedno. Placa 2 tisuce kuna plus prijevoz s s tim da osoba ima vozacku dozvolu i svoj auto. Mjesto rada Brckovljani- okolica Dugog Sela. Mogu se javiti svi zainteresirsni iz okolice Dugog Sela, Vrbovca i Ivanic Grada. Oglas je objavljen i na stranicam Hrvatskog zavoda za zaposljavanje.

Poslodavac je Udruga osoba s invaliditom Krizevci . Tel/fax: 048 681 5771 Kontakt osoba : Bruno Bugatin 091 271 5771 ili Sandra Srpak 098 694-177

Poslovi čišćenja i održavanja u fitness klubu | Rad vikendom

Poslovi čišćenja i održavanja u fitness klubu | Rad vikendom |

Tražimo više osoba koje žele raditi vikendom u fitness klubu MoFit ( Zagreb, Trešnjevka).

Rade se standardni poslovi čišćenja ( čišćenje podova, prozora, garderoba, okoliša…)
Radno vrijeme se dogovara. Satnica je 25,00+trošak ugovora.
Studentski ugovor je obavezan ( nema isplate na crno).
Molimo ponude za posao slati na e-mail : klara@mofit.hr

Posao prodajnog savjetnika

ExMental je vodeća svjetska konzultantska firma specijalizirana za telefonsku prodaju. Uz kontinuitet uspješnoga rasta, djeluje globalno zajPosao prodajnog savjetnikaedno s više od 70 suradnika i partnera. S godinama iskustva u poslovanju, obrazovanju i profesionalnom osposobljavanju vrhunskih prodavača i menadžera, mi smo jedna od najpouzdanijih kompanija na svijetu. Koncentrirani smo na potrebe i želje svojih zaposlenika i godinama razvijamo visoko konkurentan tim profesionalnih prodajnih predstavnika.

Vjerujemo da zaposlenici mogu postići više i mogu doseći svoj puni potencijal ako rade u ugodnoj, motiviranoj radnoj atmosferi. Dobro raspoloženje i pozitivan stav sastavni su dio ExMentala.

Posao prodajnog savjetnika uključuju komunikaciju putem telefona i e-maila s već postojećim klijentima s ciljem stvaranja duge i uspješne suradnje, kao i pronalazak novih klijenata te istraživanja tržišta. Konstantno ulaganje u edukaciju i svakodnevni rad sa djelatnicima. Odlična prilika za steći nova znanja i usavršiti prodajne vještine, bez obzira na razinu obrazovanja i iskustvo.

• Uvjeti:

� veseli ste i kreativni duh spreman na nove izazove
� pozitivan stav u životu- klasa optimist
� možete puno pričati ali i pažljivo slušati
� odgovorna ste osoba
� da znate složiti više od jedne rečenice
� stručna sprema NKV, SSS, VSS
� radno iskustvo- bez radnog iskustva

� fiksna plaća i motivirajući varijabilni dio
� dinamične uvjete rada
� ugovor na neodređeno
� odlična atmosfera na poslu i nakon njega
� rad od ponedjeljka do petka od 8-16h
� razumijevanje za privatne potrebe
� početak rada- odmah

• Ako smo vas barem malo motivirali da se pridružite našem mladom, dinamičnom i zabavnom timu prodajnih savjetnika pozivamo Vas da nam pošaljete svoj CV i molbu sa naznakom za traženo radno mjesto na info@exmental.com

Veselimo se upoznati Vas 🙂
Radnička cesta 80