Prodajnim savjetnici Concreto sales d.o.o

Concreto sales d.o.o u potražnji je za novim

Prodajnim savjetnicima
na terenu m/ž

Mjesto rada:
Zagreb i Zagrebačka županija

U iščekivanju smo nove ekipe koja će postati dio naše velike (kako mi to volimo nazvati) obitelji, koja će nam se pridružiti u našim svakodnevnim izazovima.

• Nešto o nama:
Concreto Grupa je vodeća tvrtka na tržištu prodaje usluga putem direktne door to door prodaje u poslovnom segmentu i segmentu kućanstva.

Pod vodećom govorimo o dostupnim ljudskim resursima, iskustvu, razini profesionalnosti i inovativnosti.
Primjer smo tvrtkama u našem sektoru kako cijeniti i poštivati našu najveću
vrijednost – naše zaposlenike.
Vjerujemo da zaposlenici mogu postići više i mogu doseći svoj puni potencijal ako rade u ugodnoj, motiviranoj radnoj atmosferi. Dobro raspoloženje i pozitivan stav sastavni su dio Concreto grupe.
Concreto sales d.o.o zastupnik je za RWE energiju

• Opis radnog mjesta.

Posao prodajnog savjetnika uključuje terenski rad u prodajnom timu. Tvrtka osigurava službeno vozilo i pokriva troškove goriva. Konstantno ulaganje u edukaciju i svakodnevni rad sa djelatnicima. Odlična prilika za steći nova znanja i usavršiti prodajne vještine, bez obzira na razinu obrazovanja i iskustvo.

• Uvjeti:

➡️ veseli ste i kreativni duh spreman na nove izazove
➡️ pozitivan stav u životu- klasa optimist
➡️ možete puno pričati ali i pažljivo slušati
➡️ odgovorna ste osoba
➡️ da znate složiti više od jedne rečenice
➡️ stručna sprema NKV, SSS, VSS
➡️ radno iskustvo- bez radnog iskustva
➡️ vozačka dozvola poželjna ali nije uvjet

• Što nudimo:

➡️ fiksna plaća i motivirajući varijabilni dio
➡️za studente satnica 25 kn
➡️ dinamične uvjete rada
➡️ ugovor na neodređeno
➡️ odlična atmosfera na poslu i nakon njega
➡️ rad od ponedjeljka do petka od 8-16h
➡️ razumijevanje za privatne potrebe
➡️ plaćen prijevoz
➡️ osiguravamo smještaj za nove djelatnike koji žive van Zagreba
➡️ početak rada- odmah

• Ako smo vas barem malo motivirali da se pridružite našem mladom, dinamičnom i zabavnom timu prodajnih savjetnika pozivamo Vas da nam pošaljete svoj CV i molbu sa naznakom za traženo radno mjesto na info@concreto.hr ili jednostavno nazovite 095 5872174 i dogovorite termin za svoj razgovor za posao.

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa *