Rad u turizmu

Objavljeno: 20.01.2020. 13:07

MCP KRK d.o.o., Krk,traži radnike/ice u charteru,  primopredaja i održavanje plovila.

Mjesto obavljanja posla: Krk

Vrsta posla: radnik u charteru l primopredaja i održavanje plovila

Početak i očekivano trajanje posla: sezona 2020 (15.06.-31.08.)

Neto cijena sata posla ili količina posla (za redoviti rad): 35kn

Druge naknade:  smještaj osiguran

Opis posla: primopredaja i održavanje plovila u najmu

Posebna znanja i vještine: maritimne vjettine, poznavanje osnova mehanike, poželjna dozvola za voditelja brodice.

Radno vrijeme: od 08 do 12h i od 18 do 20 h

Naknada za sate rada u dane državnog blagdana, za rad noću, za prekovremeni rad i za rad nedjeljom uvećava se za 50%, rad u drugoj smjeni: 50%

Ostale napomene i uvjeti: poznavanje stranih jezika minimalno Engleski poželjno i Njemački, Talijanski, komunikativnost, organiziranost, timski rad

Način kontakta za prijavu studenata: mail: info@mcp.hr, 099/ 3192700