Junior u poreznom savjetovanju

Objavljeno: 24.01.2020. 10:01

Mazars Cinotti Tax Consulting d.o.o. traži studenta/icu za poziciju - Junior u poreznom savjetovanju

Vrsta posla: Junior u poreznom savjetovanju

Mjesto obavljanja posla: STROJARSKA CESTA 20, 16. KAT

Početak i očekivano trajanje posla: veljača 2020. do daljnjeg

Neto cijena sata posla ili količina posla (za redoviti rad): od 30 kn

Opis posla: Sudjelovanje i pomoć u svim aktivnostima odjela Poreznog savjetovanja, od kontinuiranog praćenja promjena poreznih propisa, mišljenja Porezne uprave i EU propisa kako bi našim klijentima pomogli u stvaranju učinkovite porezne strategije, sudjelovanje u izradi poreznih žalbi, a bavili bi se i porezom na dodanu vrijednost, dobit, dohodak, preventivnim poreznim pregledima te izradama Studija o transfernim cijenama

Posebna znanja i vještine: energični mladi ljudi s tehničkom podlogom

Radno vrijeme: pon-pet, 8-16

Ostale napomene i uvjeti: prednost 4 i 5. godina ekonomije (APP, računovodstvo ili revizija)