Administrativni posao

Objavljeno: 27.01.2020. 16:03

Lidl Hrvatska d.o.o. k.d traži studenta/icu za administrativne poslove.

Mjesto obavljanja posla: Zagreb

Vrsta posla: administrativni poslovi

Početak i očekivano trajanje posla: tijekom veljače 2020., / na duži period

Satnica za navedeni posao u periodu od ponedjeljka do petka je 27kn/sat.

Opis posla:

• podrška u organizaciji i vođenju potrebne

dokumentacije odjela

• pomoć u komunikaciji s vanjskim agencijama u

svrhu stvaranja grafičkih rješenja ambalaža

Posebna znanja i vještine:

• minimalno znanje engleskog ili njemačkog

jezika u govoru i pismu

• mogućnost rada na puno radno vrijeme

• mogućnost rada minimalno 6 mjeseci

• poželjan studij grafičkog ili srodnog usmjerenja

Radno vrijeme: Ponedjeljak – petak, po dogovoru

Ostale napomene i uvjeti: Nudimo dugotrajni studentski posao uz mogućnost učenja i razvoja. Radni zadaci su uglavnom administrativne prirode, ali u okruženju u kojem možete puno naučiti. Naravno, kroz vrijeme i učenje, mogući su sve odgovorniji i zanimljiviji zadaci. Radit ćete u podržavajućem timu i u odličnoj radnoj atmosferi gdje se uvijek možete dogovoriti za slobodne dane za potrebe studentskih obveza.

Način i kontakt za prijavu studenata: zainteresirani studenti mogu se prijaviti do 09.02.2020. putem linka: https://jobs.lidl.com/code_cui?HR-015468