Administrativni poslovi

Objavljeno: 27.01.2020. 10:02

Njemačko-hrvatska industrijska i trgovinska komora traži studenta/icu za administrativne poslove

Vrsta posla: Administrativni

Mjesto i adresa obavljanja posla: Strojarska cesta 22, 11. kat

Početak i očekivano trajanje posla: 2.3.2020., očekivano trajenje: godina dana

Neto cijena sata posla ili količina posla (za redoviti rad):  30 kn

Opis posla: podrška kod organizacije, pokretanja i provedbe edukacija (seminara, certificiranih programa), podrška za sljedeće zadatke: izrada pozivnica za edukacije, akvizicija sudionika, izrada baza kontakata, newslettera, kreiranje objava za web stranicu, marketinške aktivnosti u području edukacija, podrška kod obavljanja zadataka u sklopu programa Skills Experts (pri organizaciji edukacija, događanja, putovanja i sl.), prikupljanje podataka, administrativni zadaci

Posebna znanja i vještine: obvezno poznavanje njemačkog jezika (minimalno B2 razina), dobro poznavanje rada na računalu (MS Office – Excel, Powerpoint, Word), visoka pouzdanost i motivacija u radu, interes i poznavanje političkih i gospodarskih prilika u Republici Hrvatskoj, izražene marketinške sposobnosti i kreativnost u radu, dobro razvijene komunikacijske vještine i organiziranost

Radno vrijeme: prema dogovoru – načelno 4 sata dnevno

Ostale napomene i uvjeti: Dobrodošli su studenti/-ice društvenih usmjerenja, osobito novinarstva, političkih znanosti, odnosa s javnošću i ekonomije

Način i kontakt za prijavu studenata: putem maila na melita.maganic@ahk.hr