Agent/ica u Call centru

Objavljeno: 28.01.2020. 13:04

AZUT digital d.o.o. traži studente/ice za rad u call centru

Azut Digital najbrže je rastuća marketinška tvrtka. Poslujemo u Sloveniji, Srbiji i Hrvatskoj sa tendencijom širenja poslovanja i na ostale zemlje u regiji.  Azut Digital oglašava više desetaka tisuća zadovoljnih klijenata, što nas čini jednom od najvećih tvrtki za oglašavanje na domaćem tržištu.

Agent u telefonskoj prodaji bavi se ostvarivanjem suradnje s novim tvrtkama i poslovnim subjektima u zemlji, kao i produženjem suradnje s našim postojećim klijentima, među  kojima su i najuspješnije tvrtke u zemlji!  Agenti brzo prepoznaju potrebe klijenata i na osnovu toga dogovaraju daljnju suradnju i online oglašavanje njihovog poslovanja.

Opis posla i zadaci:

  • Jasna komunikacija i posvećenost novim klijentima
  • Održavanje suradnje sa postojećim klijentima
  • Učinkovita post-prodajna komunikacija s klijentima
  • Reprezentativno predstavljanje naših usluga i značajki  koje online oglašavanje ima u suvremenom poslovanju
  • Osluškivanje potreba klijenata i zadovoljavanje njihovih preferencija i interesa vezanih za oglašavanje putem interneta
  • Kreiranje novih usluga i prodajnih rješenja
  • Sudjelovanje u definiranju prodajne strategije i razvoja odnosa s klijentima
  • Usvajanje novih znanja i vještina

Što očekujemo od Vas:

-   Osoba ste koja poznaje rad na računalu

-   Kolegijalni ste i spremni  na timski rad

-   Elokventni ste, ambiciozni i preuzimate inicijativu

-   Dobar ste pregovarač i komunikativni ste

-   Ne odustajete lako i pronalazite rješenja za sve poteškoće

-   Dođite s pozitivnim stavom – mi ćemo Vam osigurati put do uspjeha!

Nudimo Vam:

  • Mogućnost brzog napredovanja
  • Stalno usavršavanje i stjecanje novih vještina i znanja
  • Aktivan i dinamičan posao u telemarketingu
  • Redovitu plaću  i mogućnost ostvarivanja bonusa
  • Mogućnost napretka uz proširenje i rast tvrtke
  • Organizaciju različitih događanja u okviru tvrtke
  • Team building i ostvarivanje kontakata s kolegama iz zemalja u kojima poslujemo
  • Zaposlenje na određeno vrijeme uz mogućnost ostvarivanja stalnog radnog odnosa
  • Radno mjesto na kojem ćete napredovati, ali se istovremeno i zabavljati!

Kušlanova 27, 10 000 Zagreb

Cijena sata: 30,00 kn

Ako volite dinamiku, posao koji zahtjeva brzo donošenje odluka, inovativnost i pregovaračke vještine, ako želite ostvariti dobru plaću uz bonuse i uz sve to zabaviti se u timu mladih i energičnih ljudi, pošaljite nam svoj CV !

Ako se prepoznajete u navedenim uvjetima, prijavu sa životopisom možete poslati na e-mail adresu:

posao@moja-djelatnost.hr