Voditelja Webshopa

Objavljeno: 28.01.2020. 16:04

KOM-TRADE d.o.o. traži studenta/icu za poslove voditelja Webshopa.

Vrsta posla: Voditelj Webshopa

Mjesto i adresa obavljanja posla: Zaprešić, Pavla Lončara 1A

Početak i očekivano trajanje posla: 10.02.2020 / na duži period

Neto cijena sata posla ili količina posla (za redoviti rad): 33 kn/h

Druge naknade (putni troškovi, hrana, smještaj i dr.): Subvencija 50% na topli obrok iz restorana, službeni laptop, plaćene edukacije, mogućnost stalnog zaposlenja nakon završetka faksa.

Opis posla: Naručivanje robe i komunikacija s dobavljačima (domaćim i inozemnim), Pakiranje i slanje paketa, Odgovaranje na upite kupaca putem poziva i email-a, Dodavanje novih proizvoda na webshop, Ažuriranje webshopa (cijene, informacije i sl.)

Posebna znanja i vještine: Prednost imaju studenti koji imaju bilo kakvog iskustva u prodaji, web dizajnu, grafičkom dizajnu i sl.

Radno vrijeme: pon-pet/ fleksibilno radno vrijeme, prednost imaju studenti koji mogu većinu dana raditi između 8:00 i 14:00

Ostale napomene i uvjeti: Prednost imaju studenti zadnje godine studija i oni koji većinu dana mogu raditi u jutarnjim satima

Način i kontakt za prijavu studenata: 0998623665, filip@mandura.hr