Asistent/ica u prodaji

Objavljeno: 29.01.2020. 13:05

Definicija d.o.o. traži asistenta/icu u prodaji

Tvrtka Definicija d.o.o. je poduzeće koje je u ugovornom odnosu sa telekomunikacijskom tvrtkom A1 d.o.o. za prodaju proizvoda i usluga u prodajnom prostoru u shopping centru Garden Mall.

Radno mjesto: Asistent/ica u prodaji

Uvjeti:

- poznavanje engleskog jezika i rada na računalu
- poznavanje A1 proizvoda i usluga je prednost
- izražena komunikativnost
- timski rad
- predanost
- usmjerenost na kvalitetu
- fleksibilnost

-uvjerenje o nekažnjavanju

Opis posla:

Pomaganje u prodaji prodavačima

Radno vrijeme: u smjenama, po potrebi vikendom

Cijena: 25,39 kn/h

Početak rada: odmah/ na duži period

Ostalo:
- Budući prodajni savjetnici biti će odgovorni za prezentaciju, savjetovanje i prodaju A1 proizvoda i usluga.

- Potpuna orijentiranost korisniku te usmjerenost na izvrsnu uslugu prema korisniku su najbitniji zahtjevi ovog radnog mjesta.

Format slanja: DOC, PDF, ostalo
Prijave se zaprimaju u obliku životopisa na email adresu: definicija@gmail.com