Rad u odjelu prodaje

Objavljeno: 29.01.2020. 09:04

Poliklinika Identalia traži studente/ice sa znanjem talijanskog jezika u odjelu prodaje

Vrsta posla: Student/ica sa znanjem talijanskog jezika u odjelu prodaje (m/ž)

Mjesto obavljanja posla: Zagreb

Početak i očekivano trajanje posla: prema mogućnostima studenta

Neto cijena sata posla ili količina posla (za redoviti rad): 26 kn, dodatne stimulacije ovisno o učinku

Opis posla:

-          telefonska komunikacija s vanjskim suradnicima prema zadanim parametrima

-          izgradnja pozitivnih odnosa s ciljanim publikama

-          usmena komunikacija na talijanskom jeziku

-          administrativni poslovi

Posebna znanja i vještine: talijanski jezik

Radno vrijeme: po dogovoru

Uvećanja za:

- Naknada za sate rada u dane državnog blagdana, za rad noću, za prekovremeni rad i za rad nedjeljom uvećava se za 50%

- iznos uvećane naknade: 39 kn

Ostale napomene i uvjeti: -

Način i kontakt za prijavu studenata: putem linka https://poliklinikaidentalia.talentlyft.com/jobs/studentica-sa-znanjem-talijanskog-jezika-za-rad-u-odjelu-prodaje-g7e