Prijevod na njemački jezik

Objavljeno: 04.02.2020. 11:02

PICK JOBS D.O.O. traži studenta/icu za poslove prijevoda potrebnih dokumenata na njemački jezik.

Vrsta posla: Prijevod potrebnih dokumenata na njemački jezik.

Mjesto i adresa obavljanja posla: Višnjevac 3, Zagreb 10110

Početak i očekivano trajanje posla: odmah / do završetka projekta s mogućnošću nastavka rada

Neto cijena sata posla ili količina posla (za redoviti rad): 5000 kn mjesečno

* Naknada za sate rada u dane državnog blagdana, za rad noću, za prekovremeni rad i za rad nedjeljom uvećava se

za 50% (čl. 13. st. 3. Zakona o obavljanju studentskih poslova, N.N. 96/2018.)

Opis posla: Potreban student ili studentica sa naprednim znanjem njemačkog jezika za prijevod dokumenata sa engleskog i hrvatskog na njemački. Zbog obujma posla potrebno je izdvojiti vrijeme kako bi se poštivali rokovi zato dajemo prednost apsolventima ali nije uvjet. Ukoliko mislite da ste kvalificirani i da je ovaj posao baš za Vas pošaljite nam svoju prijavu.

Posebna znanja i vještine: Napredno poznavanje njemačkog jezika, engleski jezik, odgovornost, brzina, točnost, ozbiljnost, fleksibilnost

Radno vrijeme: 09:17h – 5 dana u tjednu. Prema dogovoru mogućnost rada od kuće.

Ostale napomene i uvjeti: Obujam posla zahtjeva 2 mjeseca rada s mogućnošću nastavka poslovnog odnosa.

Način i kontakt za prijavu studenata: Prijave se zaprimaju u obliku životopisa na mail: jobs@pick.jobs