Rad u odjelu planiranja proizvodnje

Objavljeno: 04.02.2020. 14:03

Wawa d.o.o. traže studenta/icu za rad u odjelu planiranja proizvodnje.

Vrsta posla: suradnik u odjelu planiranja proizvodnje

Mjesto i adresa obavljanja posla Sveta Nedjelja. , Odvojak industrijske ulice 3

Početak i očekivano trajanje posla: odmah/ na duži period

Neto cijena sata posla ili količina posla (za redoviti rad): 25,39 kn/h

* Naknada za sate rada u dane državnog blagdana, za rad noću, za prekovremeni rad i za rad nedjeljom uvećava se

za 50% (čl. 13. st. 3. Zakona o obavljanju studentskih poslova, N.N. 96/2018.)

Opis posla: Student će obavljati poslove crtanja tehničkih nacrta elemenata strojnih konstrukcija, metalnih oplata i elemenata strojeva kao i sudjelovati u planiranju aktivnosti vezanih uz proizvodnju istih. Crtanje će se obavljati u u programskom alatu Solidworks za tehničko crtanje i projektiranje.

Posebna znanja i vještine: Aktivno ili pasivno znanje rada u programu za tehničko crtanje (SolidWorks), aktivno znanje engleskog jezika, znanje elemenata strojeva i strojarskih tehnika projektiranja

Radno vrijeme: 8-16 sati

Ostale napomene i uvjeti: Prednost je posjedovanje vozačke dozvole, mogućnost financiranja školovanja u radu sa programom Solidworks