Promocija proizvoda

Objavljeno: 05.02.2020. 15:03

PROMANDS D.O.O. traži studente/ice za promociju visoko selektiranih brendova kozmetike i parfema

Vrsta posla: promocija visoko selektiranih brendova (KOZMETIKE I PARFEMA GIVENCHY I KENZO)

Mjesto i adresa obavljanja posla: TRGOVAČKI CENTRI U ZAGREBU (MULLER I DOUGLAS)

Početak i očekivano trajanje posla: ODMAH;NA DUŽI PERIOD

Neto cijena sata posla ili količina posla (za redoviti rad): 25,39kn/h

* Naknada za sate rada u dane državnog blagdana, za rad noću, za prekovremeni rad i za rad nedjeljom uvećava se

za 50% (čl. 13. st. 3. Zakona o obavljanju studentskih poslova, N.N. 96/2018.)

Druge naknade (putni troškovi, hrana, smještaj i dr.): PROVIZIJA PO REALIZACIJI PRODAJE

Opis posla: PREZENTACIJA I PRODAJA NAŠEG ASORTIMANA UNUTAR PRODAJNOG PROSTORA VODEĆIH PARFUMERIJSKIH LANACA

Posebna znanja i vještine: RAZVIJENE KOMUNIKACIJSKE, PREZENTACIJSKE I PRODAJNE VJEŠTINE, SKLONOST TIMSKOM RADU

Radno vrijeme: U SMJENAMA; 9-15H ILI 15-21H; 3-5 DANA TJEDNO

Ostale napomene i uvjeti: IZABRANI STUDENTI/STUDENTICE ĆE BITI PRIPREMLJENI ZA OBAVLJANJE POSLA (EDUKACIJA)

Način i kontakt za prijavu studenata: CV NA MAIL: suzana.paukovic@promands.hr , karina.terbec@promands.si