Asistent/ica u prodaji

Objavljeno: 07.02.2020. 09:03

Pametna kuća d.o.o. traži asistenta/icu u prodaji

Vrsta posla: asistent/ica u prodaji

Mjesto i adresa obavljanja posla: Popovićeva 8, 10000 Zagreb

Početak i očekivano trajanje posla: sredina veljače

Neto cijena sata posla ili količina posla (za redoviti rad): 26 kuna + provizija za svaku fakturiranu prodaju

Opis posla: Prodaja oglasnog prostora na portalima srednja.hr i mirovina.hr. To uključuje istraživanje tržišta i traženje potencijalnih partnera, komunikaciju s njima i predstavljanje portala te planiranje različitih tipova ponuda prema raznim klijentima.

Posebna znanja i vještine: Prodajne komunikacijske i pregovaračke vještine; Poznavanje rada na računalu; Iskustvo u prodaji (prednost: rad u medijima i digitalnom marketingu);

Radno vrijeme:  fleksibilno

Ostale napomene i uvjeti: završna godina studija (prednost: ekonomija ili srodan studij)

Potrebno je poslati nam životopis, motivacijsko pismo i prijedlog maila kojim ćeš pokušati prodati sponzorirani članak i objavu na društvenim mrežama nekom visokom učilištu za portal srednja.hr.