Novinar(m/ž) na portalu mirovina.hr

Objavljeno: 07.02.2020. 08:03

Pametna kuća d.o.o. traži studente/ice za poslove novinara na portalu mirovina.hr

Vrsta posla: novinar na portalu mirovina.hr

Mjesto i adresa obavljanja posla: Popovićeva 8, 10000 Zagreb

Početak i očekivano trajanje posla: sredina veljače

Neto cijena sata posla ili količina posla (za redoviti rad): 26 kuna

Opis posla: Istraživanje i pisanje članaka za portal mirovina.hr. Samostalno smišljanje tema i savjetovanje s urednicima, izvještavanje s terena. Budući da je to neizostavan dio ovog posla, komuniciranje s umirovljenicima i drugim osobama povezanim s temama od važnosti za umirovljenike.

Posebna znanja i vještine: Pismenost i kreativnost te poznavanje osnova novinarskog pisanja; Iskustvo u novinarstvu (prednost); Iskustvo rada sa starijom populacijom (prednost)

Radno vrijeme:  fleksibilno

Ostale napomene i uvjeti: završna godina studija (prednost: novinarstvo ili srodan studij); Potrebno je poslati životopis, motivacijsko pismo i minimalno pet ideja za teme koje bi pisao/la na portalu mirovina.hr. Kratko obrazložite svaku temu kao i naslov.