Administrativni posao

Objavljeno: 10.02.2020. 13:03

Pliva Hrvatska d.o.o. traži studenta/icu za administrativne poslove.

Vrsta posla: Administrativni poslovi

Mjesto i adresa obavljanja posla: Zagreb, Prilaz baruna Filipovića 25

Početak i očekivano trajanje posla: odmah/ na duži period

Neto cijena sata posla ili količina posla (za redoviti rad): 27 kn/h

Druge naknade (putni troškovi, hrana, smještaj i dr.): topli obrok

Opis posla: administrativni poslovi - unos podataka u bazu, provjera dokumentacije, arhiviranje dokumentacije

Posebna znanja i vještine: poznavanje osnovnog MS Office paketa (naglasak na poznavanje Excela)

Radno vrijeme: radnim danom (pon-pet) u rasponu 8-16 sati

Ostale napomene i uvjeti: Molimo da se jave studenti koji su u mogućnosti dolaziti svakog radnog dana, odnosno minimalno 30-ak sati tjedno (određena fleksibilnost u dolascima je moguća, ali u okviru perioda 8-16 sati)