Rad u kreativnom odjel/ odjel članstva

Objavljeno: 10.02.2020. 11:03

Hall of Fame d.o.o. traži studente/ice za rad

Vrsta posla: Kreativni odjel i Odjel članstva

Mjesto obavljanja posla: Europski trg, Ban centar, Augusta Cesarca 4-10

Početak rada: 17.02.2020.

Očekivano trajanje posla:

Očekivani angažman kandidata je najmanje 20 sati tjedno, bez vremenskog ograničenja, poželjno na duži vremenski rok

Neto cijena sata posla:  40,00 kn

Druge naknade: Da

Opis posla: Radno mjesto obuhvaća: proaktivnu komunikaciju.

Djelatnosti: (1) Hall of Fame Croatia – slavi karijere i čuva uspomene na ljude koji su Hrvatsku učinili poznatom i ponosnom u svijetu, (2) EU Business Club, (3) Diplomat Club i (4) Brand Ambassador – ugovaranje angažmana poznatih osoba za potrebe zaštitnog lica poznatih svjetskih brandova.

Posebna znanja i vještine:

Ambiciozna, inteligentna, samoinicijativna, atraktivna, izrazito komunikativna osoba, odgovorna, uredna, vedra i nasmijana, ne pušač, s odličnim znanjem najmanje jednog svjetskog jezika (engleski obvezan), koja ima želju i ambiciju posao obavljati s voljom i ljubavlju. Potrebna je napredna računalna pismenost.

Radno vrijeme:

Od ponedjeljka do petka, od 09.00 do 17.00 sati. U vrijeme evenata, moguće i izvan redovnog radnog vremena.

Uvećanja za:  Sukladno zakonu. Naknada za sate rada u dane državnog blagdana, za rad noću i za rad nedjeljom, uvećava se za 50%.

Ostale napomene i uvjeti:

Najboljima nudimo mogućnost stalnog zaposlenja. Tijekom radnog vremena, pušenje i korištenje mobitela u privatne svrhe nije dozvoljeno i isto rezultira prekidom suradnje.

Način za kontakt i prijavu:

Ako pronalaziš sebe u ovoj prilici i vjeruješ da si upravo ti odlična kandidatkinja ili kandidat za ovaj posao, svoj CV i 5 (pet) svojih fotografija pošalji na info@halloffame.hr