Asistent u uredu / Koordinator

Objavljeno: 11.02.2020. 11:03

Brandiac komunikacije d.o.o. traži studenta/icu za posao Asistenata u uredu/Koordinatora, na duži period.

Mjesto obavljanja posla: Zagreb

Početak i očekivano trajanje posla: 17.02. - na duže vrijeme

Neto cijena sata (za redoviti rad): 26-32 kn/h

Druge naknade: NAKNADA ZA PRIJEVOZ

Opis posla:

Koje su odgovornosti?
- Pisanje izvještaja i vođenje evidencija
- Transport, održavanje i skladištenje hodajućih
reklama i ostalih uređaja
- Česti terenski obilazak i putovanja izvan
Zagreba, nadzor promotora
- Ostali administrativni poslovi po potrebi
(ispomoć u odjelu marketinga i prodaje)

Koji su uvjeti?
- Vozačka dozvola B kategorije
- Spremnost za putovanja (u Zagrebu i izvan
Zagreba) i rad na terenu
- Entuzijazam i fokusiranost na posao

Što nudimo?
- Službeno vozilo
- Naknada za prijevoz
- Puno radno vrijeme (studentski ili ugovor o radu
na neodređeno)
- Upoznavanje velikog broja promotora,
razvijanje komunikacijskih i organizacijskih
vještina
- Česta druženja (team building)
- Stimulativna primanja i mogućnost brzog rasta
- Mlado i entuzijastično okruženje

Mjesto rada: Zagreb, blizina glavnog kolodvora

Radno vrijeme: 8h dnevno

Kontakt: poslati prijave na mail posao@hodajuce-reklame.hr s naznakom "Prijava za koordinatora"