Rad u skladištu

Objavljeno: 11.02.2020. 15:03

Rad u centralnom skladištu

Vrsta posla: Rad u centralnom skladištu

Mjesto obavljanja posla: Zagreb

Početak i očekivano trajanje posla: 18.02..2019.-15.03.2019. Ili dulje; po dogovoru .

Neto cijena sata posla ili količina posla (za redoviti rad): 26 kn/h

Opis posla: Skupljanje robe (tekstil)

· Kontrola količine robe pristigle iz proizvodnje/praone

· Slaganje robe na police na centralnom skladištu

· Deklariranje robe na centralnom skladištu

· Selektiranje robe iz povrata maloprodaje i slaganje na police na centralnom skladištu

· Podjela robe po rasterima na centralnom skladištu

Posebna znanja i vještine: Iskustvo poželjno, no nije neophodno

Radno vrijeme: pon-pet 8 h -16 h

Uvećanja za:

- Naknada za sate rada u dane državnog blagdana, za rad noću, za prekovremeni rad i za rad nedjeljom uvećava se za 50% (čl. 13. st. 4. Zakona o obavljanju studentskih poslova)

Ostale napomene i uvjeti: Rad u pozitivnom okruženju i dobrom timu

Način i kontakt za prijavu studenata: na e-mail ljudski.potencijali@amds.hr