Asistent/ica na projektu istraživanja tržišta

Objavljeno: 12.02.2020. 16:05

Pomoć pri analizi podataka istraživanja tržišta (obrada podataka, izrada izvještaja…)

Naručitelj (poslodavac): Peekator j.d.o.o.

Šifra naručitelja: 681626

Vrsta posla: Asistent/ica na projektu istraživanja tržišta

Mjesto obavljanja posla: Zagreb

Početak i očekivano trajanje posla: 14.02.2020.-21.02.2020. Kasnije po potrebi i projektima

Neto cijena sata posla ili količina posla (za redoviti rad): 25,40 kn/h
Naknada za sate rada u dane državnog blagdana, za rad noću, za prekovremeni rad i za rad nedjeljom uvećava se za 50% - DA

Druge naknade (putni troškovi, hrana, smještaj i dr.): NE

Potreban broj izvođača (studenata/ica): 1

Opis posla: Pomoć pri analizi podataka istraživanja tržišta (obrada podataka, izrada izvještaja…)

Posebna znanja i vještine:
Tražimo odgovornu i marljivu osobu sa znanjem rada na računalu i dobrim poznavanjem MS OFFICE paketa. Potrebna samoinicijativnost, pro-aktivan pristup pri izvršenju zadataka te sklonost timskom radu

Radno vrijeme: pon-pet od 9-17 (moguć dogovor), vremenski period rada do završetka projekta

Ostale napomene i uvjeti: Prednost studentima zadnjih godina ekonomskog fakulteta te studija psihologije i sociologije koji mogu raditi više sati dnevno. Nudimo ti da okusiš čari dinamičnog startup okruženja s mladom ekipom oko sebe. Nalazimo se u Zagrebačkom inovacijskom centru (ZICER) na Velesajmu i čekamo tvoju prijavu. :)

Način i kontakt za prijavu studenata: Prijave isključivo na mail: info@peekator.com