Noćni recepcionar( m/ž)

Objavljeno: 12.02.2020. 10:04

MAXIMUS d.o.o. traži studenta/icu za poslove noćnog recepcionara (m/ž)

Mjesto i adresa obavljanja posla: HOTEL ORIENT EXPRESS; Trnjanska 11E

Početak i očekivano trajanje posla: : odmah / na duži period

Neto cijena sata posla ili količina posla (za redoviti rad): 30,00 kn

Druge naknade (putni troškovi, hrana, smještaj i dr.): osiguran obrok

Opis posla: checkin / checkout; naplata; unos rezervacija; pranje ručnika u vešeraju ako ih ima; obavijestiti kuhinju o broju doručka; obavijestiti sobarice o broju odlazaka; odgovarati na pozive i mailove

Posebna znanja i vještine: potrebno znanje engleskog jezika; ažurnost; urednost; ozbiljnost; komunikativnost; poželjno iskustvo ali nije uvjet.

Radno vrijeme: 3-4 dana u tjednu od 23:00 do 7:00

Ostale napomene i uvjeti: tražimo ozbiljne osobe na koje možemo računati da će obaviti zadatke u skladu sa pravilima hotela. Nudimo mogućnost zaposlenja i nakon završetka studija na puno radno vrijeme i punu prijavu.

Način i kontakt za prijavu studenata: slati životopis na: petra.orientexpress@gmail.com ili nazvati na 0911701965