Junior copywriter

Objavljeno: 13.02.2020. 14:05

Tvrtka Brandiac komunikacije d.o.o. traži studenta/icu za posao Junior copywriter-a, s početkom rada od 20.02.2020.

Mjesto obavljanja posla: Zagreb

Početak i očekivano trajanje posla: 20.02. - na duže vrijeme

Satnica: 27,00 kn/h

Opis posla:

ODGOVORNOSTI

+ Pisanje sadržaja za web stranicu po jasnim smjernicama
+ Pisanje sadržaja za blog
+ Pripremanje objava i sadržaja za ostale digitalne kanale i upravljanje
+ Pripremanje objava za medije
+ Istraživanje i praćenje trendova u oglašavanju i zakupu medija

UVJETI

+ Kreativnost u pismenom izražavanju
+ Odlično poznavanje hrvatskog i engleskog jezika
+ Odgovorna i ambiciozna osoba
+ Samostalnost i proaktivnost u radu
+ Aktivna komunikacija s timom
+ Interes za sektor oglašavanja i zakupa medija

PREDNOSTI

+ Završen studij ili pohađanje usko vezanog studija
+ Iskustvo u prethodnom radu prednost
+ Iskustvo na području digitalnog marketinga

ŠTO NUDIMO?

+ Stimulativna primanja i mogućnost brzog rasta
+ Mlado i entuzijastično okruženje
+ Česti team building
+ Pokrivene troškove prijevoza iz drugog grada
+ Atraktivna lokacija - ul. Kneza Domagoja 12 (blizina Glavnog kolodvora)

Više o nama: https://www.hodajuce-reklame.hr/

Način i kontakt za prijavu studenata: prijave na posao@hodajuce-reklame.hr s naznakom "Prijava - junior copywriter"