Animator/ica

Objavljeno: 26.02.2020. 10:03

Mozgaonica d.o.o. traži studente/ice za animaciju na dječjim rođendanima i eventima.

Vrsta posla: Student (m/ž) za animaciju na dječjim rođendanima i eventima

Mjesto i adresa obavljanja posla: Muzej Iluzija, Ilica 72, Zagreb

Početak i očekivano trajanje posla: Odmah nakon selekcije kandidata

Neto cijena sata posla ili količina posla (za redoviti rad): 50 kn/h

* Naknada za sate rada u dane državnog blagdana, za rad noću, za prekovremeni rad i za rad nedjeljom uvećava se

za 50% (čl. 13. st. 3. Zakona o obavljanju studentskih poslova, N.N. 96/2018.)

Opis posla: Student m/ž za animaciju na dječjim rođendanima i eventima. Potrebno je poznavati barem 5-10 iluzionističkih „trikova“ (s kartama, lopticama…)

Posebna znanja i vještine: Odgovoran/na i predan/a poslu, iskustvo u radu s ljudima i djecom, engleski jezik (prednost). Za početak je potrebno poznavati nekoliko trikova – s kartama, novčićima, lopticama (po izboru) za animaciju djece na rođendanima i po potrebi odraslih osoba na eventima

Radno vrijeme: Rad  vikendima, u smjenama 4-8 sati (po potrebi).

Ostale napomene i uvjeti: Traži se osoba za rad na dulje vrijeme. Početak rada je odmah nakon selekcije kandidata, u početku 1 – 2 puta tjedno, preko ljetne sezone i Adventa češće.

Iskustvo u animaciji nije potrebno, ali je svakako prednost. Bitna je ljubaznost i komunikativnost, te dostupnost za rad vikendom i odgovornost prema radu

Način i kontakt za prijavu studenata: CV/prijavu poslati na petra@muzejiluzija.hr