ADAC Service Adria d.o.o. traži studente/ice za rad u pozivnom centru

Objavljeno: 27.02.2020. 17:04

ADAC Service Adria d.o.o. traži studente/ice za rad u pozivnom centru.

Vrsta posla: Agent u pozivnom centru

Mjesto obavljanja posla:  ADAC Service Adria d.o.o., Oreškovićeva ulica 6H/1, Zagreb

Početak i očekivano trajanje posla: od 04.05.2020

Neto cijena sata posla ili količina posla (za redoviti rad): 35,00 kn

52,50 kn neto cijena sata za rad nedjeljom, praznicima, blagdanima

Opis posla:

- sezonski posao

- koordinacija najbrže moguće pomoći našim članovima kao organizacija pomoći na cesti i prijevoz vozila

Posebna znanja i vještine:

Vrlo dobro znanje njemačkog jezika u govoru i pismu, poželjno je i znanje engleskog jezika

Izvrsne komunikacijske vještine, pozitivan stav, izražen timski duh i ustrajnost u radu

Poznavanje rada na računalu (MS-Office)

Spremnost na rad u smjenama, vikendom i blagdanima

Radno vrijeme: min. 10 sati tjedno (tijekom akademske god.), u sezoni 8 sati dnevno (1.7.-15.09.), smjenski rad, između 7-22 sati (prema mogućnostima/rasporedu studenata)

Ostale napomene i uvjeti:

- osobni razgovor i testiranje vrši poslodavac

- Priprema uključuje internu edukaciju o proizvodima osiguranja, sporazumima s našim pružateljima usluga, organizacijskim mjerama kao i korištenje specijaliziranih računalnih programa. Istu poslodavac plaća kao redovan rad! Trajanje 1. stupnja edukacije 5 dana / 8 sati

Način i kontakt za prijavu studenata:

Uz motivacijsko pismo priložite i životopis sa svojim kontakt podatcima na njemačkom jeziku te šaljete na: job@anshr.adac.de