Rad na računalu

Objavljeno: 27.02.2020. 08:03

Agroprojekt grupa d.o.o. traži studenta/icu za rad na računalu

Vrsta posla: Rad za računalom (Word, Excel, Outlook, AutoCad 2D/3D, Inventor)

Mjesto i adresa obavljanja posla: Darka Mateše 2, 10251 Hrvatski Leskovac (autobusna linija 132, Savski most-Brezovica, vrijeme putovanja 15-20 min)

Početak i očekivano trajanje posla: ODMAH – DVA DO TRI radna dana u tjednu (PET i SUB obavezno, a treći dan po potrebi)

Neto cijena sata posla ili količina posla (za redoviti rad): 35,00 kn

* Naknada za sate rada u dane državnog blagdana, za rad noću, za prekovremeni rad i za rad nedjeljom uvećava se

za 50% (čl. 13. st. 3. Zakona o obavljanju studentskih poslova, N.N. 96/2018.)

Druge naknade (putni troškovi, hrana, smještaj i dr.): 8 kn na dan za dolazak i odlazak sa posla

Opis posla: rad za računalom (Word, Excel, Outlook, AutoCad 2D/3D, Inventor). Suradnja u izradi projekata postrojenja silosa, sušara, mješaona stočne hrane. Suradnja u izradi konstrukcija strojeva i opreme za to područje . Moguća stipendija do kraja studija 1000 kn mjesečno, stručno usavršavanje i zaposlenje. Osiguranje preko police od 00.00 do 24.00 u periodu rada u tvrtki.

Posebna znanja i vještine: (Word, Excel, Outlook, AutoCad 2D/3D, Inventor)

Radno vrijeme: od 08:00 do 16:00

Ostale napomene i uvjeti: PREDNOST STUDENTI STROJARSTVA – Fakultet strojarstva i brodogradnje u Zagrebu)

Način i kontakt za prijavu studenata: info@agroprojekt.hr , 091/ 4839 988