Konobar/ica

Objavljeno: 28.02.2020. 09:04

Roorooms d.o.o. traži studente/ice za posao – Konobar/ica

Vrsta posla: Konobar/ica

Mjesto i adresa obavljanja posla: Zagreb, Sveti Duh 36

Početak i očekivano trajanje posla: 01.03.2020., neodređeno, duži period

Neto cijena sata posla ili količina posla (za redoviti rad): 27-30 kn

* Naknada za sate rada u dane državnog blagdana, za rad noću, za prekovremeni rad i za rad nedjeljom uvećava se

za 50% (čl. 13. st. 3. Zakona o obavljanju studentskih poslova, N.N. 96/2018.)

Opis posla: posluživanje jela i pića

Posebna znanja i vještine: od budućih kolega očekujemo da izgledaju pristojno i uredno, te da budu komunikativni i ljubazni, uz znanje engleskog jezika, prethodno iskustvo nije uvjet.

Radno vrijeme: u smjenama, 7-15h i 15-23h

Ostale napomene i uvjeti: dva slobodna dana tjedno, svaki treći vikend slobodan

Način i kontakt za prijavu studenata: putem e-maila: roorooms@gmail.com ili osobnim dolaskom na adresu Sveti Duh 36