Konzultant/ica

Objavljeno: 28.02.2020. 14:05

Južni pol d.o.o. traži studenta/icu za posao - Student/ica konzultant

Vrsta posla: Student/ica konzultant

Mjesto i adresa obavljanja posla: Zagreb

Početak i očekivano trajanje posla: 1.4.2020. – 30.4.2020.

Neto cijena sata posla ili količina posla (za redoviti rad): 100 kn

* Naknada za sate rada u dane državnog blagdana, za rad noću, za prekovremeni rad i za rad nedjeljom uvećava se

za 50% (čl. 13. st. 3. Zakona o obavljanju studentskih poslova, N.N. 96/2018.)

Opis posla: konzultantski sastanci s našim menadžerima; savjetodavne usluge iz domene studentskog života u odnosu na poslovne prilike; doprinos strateškom planiranju s obzirom na vlastitu domenu stručnosti, odnosno studentski život i druge konzultantske usluge u dogovoru s poslodavcem

Radno vrijeme: fleksibilno, po dogovoru

Ostale napomene i uvjeti: Prilikom prijave preko poveznice navedene niže, najvažnije je upisati zamolbu za posao. Životopis nije potreban. Na oglas se mogu prijaviti osobe oba spola.

Način i kontakt za prijavu studenata: https://www.dobartek.hr/posao/student-konzultant