Administrativni posao

Objavljeno: 04.03.2020. 08:03

AstraZeneca d.o.o.  traži studenta/icu za administrativne poslove

Vrsta posla: Administrativni poslovi i rad na recepciji ureda

Mjesto i adresa obavljanja posla: AstraZeneca d.o.o., Radnička cesta 80 (Zagrebtower), Zagreb

Početak i očekivano trajanje posla: Od 16.03.2020. Prvih tjedan dana uvodna obuka u trajanju po dogovoru; od 23.03.2020. rad u punom radnom vremenu pon.-pet. od 8.00 – 16.00h. Očekivano trajanje mjesec dana.

Neto cijena sata posla ili količina posla (za redoviti rad): 27,00 HRK/sat

Opis posla:

Rad na recepciji ureda farmaceutske kompanije, vođenje brige o uredu, ulazna i izlazna pošta,

arhiviranje, vođenje različitih evidencija

Posebna znanja i vještine:

Znanje engleskog jezika, komunikacijske vještine, MS Office, profesionalnost,

osobni integritet

Radno vrijeme: od ponedjeljka do petka, 08.00 do 16.00 sati

Ostale napomene i uvjeti: Molimo da nam se jave studenti koji su voljni i u mogućnosti raditi u navedenom razdoblju i radnom vremenu. Uvodna obuka je osigurana, a sati obuke naknađuju se po navedenoj satnici.

Način i kontakt za prijavu studenata: Jobs.Croatia@astrazeneca.com