Administrativni poslovi

Objavljeno: 04.03.2020. 16:04

Unija računovodstvena kuća d.o.o. traži studenta/icu za administrativne poslove

Radno mjesto (vrsta posla):  Suradnik u kadrovskoj administraciji

Opis posla:

-       Kadrovski poslovi i asistencija voditelju odjela,

-       Prijave – odjave na HZZO i HZMO

-       Ispomoć kod obračuna plaća za klijente (s vremenom se očekuje samostalno izvršavanje)

-       Ostali poslovi iz domene obračuna plaća (komunikacija i suradnja s raznim institucijama, vođenje evidencije radnog vremena, kontrola evidencije itd.)

-       Razni administrativni poslovi

Posebna znanja i vještine:

-       Prethodno radno iskustvo na srodnim poslovima.

-       Obvezno poznavanje Engleskog jezika, MS Office paketa (naglasak Excel).

-       Timski igrač, sklon multitaskingu.

-       Organizirana osoba, sposobna pratiti proces izvršavanja zadataka od početka do kraja.

Mjesto rada:

Radnička cesta 47, 10 000 Zagreb

Predviđen period rada: Na dulji period

Radno vrijeme: Pon – pet (40 sati tjedno)

Naknada po satu / plaća:  30kn  po satu

Ostale napomene i uvjeti:

Način i kontakt za prijavu studenata: Poslati Europass CV na: info.zg@unija.com