Pomoćni tehničari/ke u odjelima scenografije, zvuka, videa i rasvjete

Objavljeno: 04.03.2020. 14:04

Promo logistika d.o.o. traži pomoćne tehničare/ke u odjelima scenografije, zvuka, videa i rasvjete

U Promo logistici d.o.o. bavimo se smišljanjem idejnih rješenja i tehničkom produkcijom evenata, konferencija i koncerata. Za naše klijente izrađujemo scenografije, osiguravamo profesionalnu audio, video i rasvjetnu opremu, radimo montažu i pružamo tehničku podršku tijekom evenata i koncerata. S ponosom možemo reći da iza nas stoji velik broj uspješno organiziranih konferencija, koncerata i festivala kao što su ULTRA Europe Music Festival, Zagrebački festival, Poreč Open Air festival, brojni koncerti i događanja u Areni Zagreb, ROCK&OFF, LEAP Summit i WinDays konferencije, Red Bull Soapbox, Whisky sajmovi, Advent u Karlovcu.

Ako...

•   te zanima što se nalazi iza pozornice i kako izgleda proizvodnja evenata i koncerata,

•   želiš zabavne stvari raditi na ozbiljan, siguran i profesionalan način,

•   hoćeš naučiti osnove rukovanja najboljom profesionalnom audio, video i /ili rasvjetnom opremom,

•   voliš biti dio ekipe i raditi u timu,

...pošalji nam svoju prijavu!

Opis posla:

•   sudjelovanje u pripremi, pakiranju, utovaru i istovaru audio, video i/ili rasvjetne opreme, pozornica i druge opreme za evente i koncerte

•   pomoć tehničarima pri montaži i demontaži i pružanju tehničke podrške na lokacijama evenata i koncerata

•   sudjelovanje u slaganju i brizi oko opreme u skladištu

Uvjeti rada:

•   fizički zahtjevan posao

•   povremeni terenski rad

•   radno vrijeme prilagođeno eventima i gažama

Od tebe očekujemo:

•   pažljivo slušanje i pridržavanje uputa i dogovora

•   spremnost na učenje, dogovor i suradnju

•   marljivost, temeljitost i preuzimanje odgovornosti za sebe i svoje postupke

•   domišljatost u tome kako biti od pomoći iskusnim kolegama i kolegicama

•   osnovno znanje engleskog jezika

•   prednost je ako imaš vozačku dozvolu B kategorije

•   ako imaš predznanja iz područja elektrotehnike i elektronike – to je prednost koju jako cijenimo!

Što ti nudimo:

•   učenje od vrhunskih stručnjaka i zaljubljenika u sound, video, light i event management

•   mogućnost povremenih putovanja po cijeloj Hrvatskoj

•   mogućnost za stalno zapošljavanje i napredovanje

•   radno vrijeme po dogovoru

•   rad 15 sati tjedno, a po dogovoru i više

•   cijena sata: 30kn

•   rješavanje administracije vezane uz rad bez odlazaka na SC

Prijavi se na e-mail adresu: i.zekic@promologistika.hr

Uz prijavu nam obavezno pošalji svoje motivacijsko pismo i životopis, i objasni zašto bismo trebali zaposliti baš tebe!

Natječaj je otvoren do 17.ožujka 2020.