Administrativni posao

Objavljeno: 05.03.2020. 07:04

Centar za transfer tehnologije d.o.o. tražui studenta/icu za administrativne poslove

Vrsta posla: Administrativni/uredski posao

Mjesto i adresa obavljanja posla: Zagreb, Ivana Lučića 5

Početak i očekivano trajanje posla: odmah na duži period

Neto cijena sata posla ili količina posla (za redoviti rad): 27,00 kn

Opis posla:

Administrativno-uredski poslovi, unos podataka na računalu, podrška odjelu financija i administrativnog vođenja projekata i seminara, unos praćenje i kategorizacija ulazno/izlaznih računa

Posebna znanja i vještine: Dobro poznavanje rada na računalu, dobre komunikacijske vještine, odlično poznavanje MS office paketa, snalažljivost i želja za radom i učenjem, znanje engleskog jezika u govoru i pismu

Radno vrijeme: 3 do 4 sata dnevno uz prethodni dogovor o dobu dana kada studentu/ici odgovara

Ostale napomene i uvjeti: nudimo studentu/ici rad u ugodnoj atmosferi i ambicioznom timu vrhunski stručnjaka u području suradnje s gospodarstvom i EU fondovima