Animator/ica

Objavljeno: 05.03.2020. 17:06

Pontus Campus d.o.o. traži studenta/icu za posao - Animator/ica - vodič pub crawl-a

Vrsta posla: Animator/ica – vodič pub crawl-a

Mjesto i adresa obavljanja posla: Tomićeva 5a, te terenski rad kod obilaska raznih barova / klubova

Početak i očekivano trajanje posla: 20.03. – 1.9.2020

Neto cijena sata posla ili količina posla (za redoviti rad): 30 kn po satu

* Naknada za sate rada u dane državnog blagdana, za rad noću, za prekovremeni rad i za rad nedjeljom uvećava se

za 50% (čl. 13. st. 3. Zakona o obavljanju studentskih poslova, N.N. 96/2018.)

Opis posla:

- prezentacija i prodaja usluga hostela i turističke agencije (usluge i izleti)

- provedba programa animacije gostiju

- vođenje gostiju u noćni izlazak pa području grada Zagreba

- organizacija svake pojedine večeri i izrada rasporeda pojedinih klubova

- komunikacija sa voditeljima barova i klubova

- informiranje gostiju hostela o Zagrebu (što posjetiti, gdje je pošta, mjenjačnica, dućan,

bankomat, itd.), pomoć pri planiranju daljnjih destinacija po Hrvatskoj

- tražimo mlade opuštene djelatnike sa visoko izraženim komunikacijskim sposobnostima,

spremne na upoznavanje mnoštva ljudi, otvorenog svjetonazora prema različitim kulturama te disciplinirane i odgovorne prema poslu kojeg obavljaju

Posebna znanja i vještine: poznavanje rada na računalu (word, excel, internet).

Tražimo mlade opuštene djelatnike sa visoko izraženim komunikacijskim sposobnostima, izvrsnim znanjem engleskom jezika, spremne na upoznavanje mnoštva ljudi, otvorenog svjetonazora prema različitim kulturama te disciplinirane i odgovorne prema poslu kojeg obavljaju.

Radno vrijeme: petkom i subotom od 19:00 – 01:00

Ostale napomene i uvjeti:

Chillout hostel je najveći privatni hostel u Zagrebu, a raspolaže s 200 kreveta raspoređenih u višekrevetne i privatne

sobe. U sklopu hostela ima otvoren bar 0-24, restoran koji nudi hrvatsku tradicionalnu kuhinju, konferencijsku dvoranu,

turističku agenciju, noćni klub. Nalazi se u samom centru grada, tik do uspinjače. Više o hostelu možete pogledati

na
www.chillout-hostel-zagreb.com

Način i kontakt za prijavu studenata: 091 888 7039, mail: hangoutbarzagreb@gmail.com