Student/ica u dizajnerskom timu medija

Objavljeno: 05.03.2020. 16:06

RTL Hrvatska d.o.o. za usluge traži studenta/icu za poziciju - Student/ica u dizajnerskom timu medija

Vrsta posla: Student/ica u dizajnerskom timu medija

Mjesto obavljanja posla: Zagreb

Početak i očekivano trajanje posla: 23.3.2020.

Neto cijena sata posla ili količina posla (za redoviti rad): 25,39kn

RTL Hrvatska traži studenta koji bi se pridružio dizajnerskom timu.

Opis posla:

-          izrada promotivnih materijala za web (banneri, vizuali za društvene mreže)

-          izrada newslettera i prezentacija

Uvjeti:

-          dobro poznavanje rada u programu Adobe Photoshop

-          poznavanje rada u programu Adobe Illustrator

-          dobro poznavanje engleskog jezika

-          uz prijavu obavezno priložite link na portfolio radova

-          prednost, ali nije obavezno: poznavanje rada u programu Adobe After Effects

-          puno radno vrijeme od ponedjeljka do petka

Radno vrijeme: 09:00 – 17:00h, svaki radni dan

Način i kontakt za prijavu studenata: Ako se prepoznaješ u navedenom opisu, pošalji svoj životopis sa linkom na portfolio radova, na e-mail adresu: human.resources@rtl.hr uz napomenu u naslovu maila za koji natječaj se prijavljuješ najkasnije do 15.03.2020.