Rad u pozivnom centru

Objavljeno: 06.03.2020. 12:05

AZUT digital d.o.o. traži agente/ice u prodaji

Agent u prodaji

POSLODAVAC: AZUT digital d.o.o.

Postanite ponosan član najuspješnijeg tima u telefonskoj prodaji!
Ostvarite svoje mogućnosti i želje u ugodnom okruženju uz svu potrebnu podršku i uz mogućnost daljnjeg napredovanja!

Opis posla:

- agent u call centru

- privlačenje novih klijenata i održavanje odnosa s postojećim klijentima

- post-prodajna komunikacija

- briga za korisnike

- kreiranje novih usluga i rješenja

- sudjelovanje u definiranju prodajne strategije i razvoj odnosa s klijentima

- svakodnevno usvajanje novih znanja i vještina

- mogućnost napredovanja

- aktivan i dinamičan posao koji potiče na učenje i dodatno usavršavanje u prodaji

- radno mjesto pruža mogućnost razvoja karijere u profesionalnom radnom okruženju

Kako je kod nas?

Temeljna načela naše tvrtke i samih djelatnika su uslužnost i predanost poslovanju, a odlikuju se znanjem, timskim radom, suradnjom, kreativnošću i organizacijom.

U našem okruženju vlada ugodna radna atmosfera te su upravo međuljudski odnosi ono čime se najviše ponosimo. Potičemo stalno učenje i razvoj kroz timski rad te nudimo mogućnost rada uz koji se može i studirati.

Tražimo marljive i komunikativne osobe zainteresirane za područje telefonske prodaje. Jasno izražavanje (usmeno i pismeno), želja za uspjehom, posvećenost jasnoj i uspješnoj komunikaciji sa kolegama i klijentima te spremnost na timski rad, osobine su koje tražimo.

Iskustvo u prodaji i radu u call centru: nije obavezno, ali je poželjno.
(Osiguravamo svu potrebnu obuku i podršku)

Znanja i vještine:

- osnove rada na računalu

- spremnost na timski rad, elokventnost, samoinicijativnost, kreativnost, ambicioznost

- izražen potencijal za komunikaciju, prezentiranje, prodaju i pregovaranje

- mogućnost stalnog zaposlenja u pozitivnom i ambicioznom timu suradnika

Vozačka dozvola: ne

Primanja:

- naknada po satu: 30,00 Kn + stimulacija na prodaju

Ako se prepoznajete u navedenim uvjetima, prijavu sa životopisom možete poslati na sljedeću e-mail adresu:  zaposljavanje@moja-djelatnost.hr

Kušlanova 27, 10 000 Zagreb

E-mail: zaposljavanje@moja-djelatnost.hr