Prevoditelj/ica

Objavljeno: 10.03.2020. 13:06

Prevoditelj Njemački – Talijanski / Njemački – Hrvatski (m/ž)

Mjesto i adresa obavljanja posla: Betinska ulica 1 - 10010 Zagreb

Mueller trgovina Zagreb d.o.o.

Opis posla:

Mi smo brzo rastuća, izuzetno raznolika i na kupca orijentirana tvrtka prisutna diljem Europe s preko 700 podružnica u 7 zemalja i više od 32.000 zaposlenika. U Hrvatskoj posljednjih godina uživamo u velikom uspjehu, očekujemo pozitivne izglede i stabilan rast u budućnosti. Da bismo podržali našu upravu u Zagrebu, tražimo motivirane i predane ljude.

Uvjeti:

- Odlično poznavanje MS-Office paketa.
- Odlično poznavanje Njemačkog, Talijanskog i Hrvatskog jezika u govoru i pismu. (C2 – C1)
- Sposobnost brzog usvajanja novih znanja i vještina te dobre organizacijske sposobnosti
- Samostalan i odgovoran pristup poslu

Što nudimo

- Siguran, dinamičan i izazovan posao
- Zanimljive mogućnosti daljnjeg razvoja i obuke
- Detaljno uhodavanje u radni odnos

Radno vrijeme: 7 sati dnevno, pon - pet

Cijena sata: 40,00 kn

Probudili smo vašu znatiželju? Veselimo se vašim prijavama! Molimo Vas pošaljite Vašu prijavu na link; Ivan.Bognar@mueller.de