Rad na recepciji

Objavljeno: 16.03.2020. 09:02

Hostel 4 You d.o.o. traži studente/ice za rad na recepciji.

Mjesto i adresa obavljanja posla: Zagreb

Početak i očekivano trajanje posla: odmah / na duži period

Neto cijena sata posla ili količina posla (za redoviti rad): 25,39 HRK

* Naknada za sate rada u dane državnog blagdana, za rad noću, za prekovremeni rad i za rad nedjeljom uvećava se za 50% (čl. 13. st. 3. Zakona o obavljanju studentskih poslova, N.N. 96/2018.)

Opis posla:

Rad na recepciji, prijem gostiju (check-in, check-out), naplata računa, obrada rezervacija, odgovaranje na upite, informacije, ispomoć.

Posebna znanja i vještine:

Dobro znanje engleskog jezika u govoru i pismu (obavezno), poželjno znanje drugog stranog jezika (talijanski / njemački / francuski), obvezna osnovna informatička pismenost i poznavanje rada u word-u i excel-u

Radno vrijeme: puno radno vrijeme (40h tjedno), nepuno radno vrijeme (30h tjedno), rad u dvije smjene

Ostale napomene i uvjeti: prethodno iskustvo rada na recepciji (poželjno, ali nije uvjet)

Način i kontakt za prijavu studenata: životopis obavezno poslati na e-mail adresu: zajceva34rooms@gmail.com,  kontakt za prijavu na mob: +385 98 950 4057