Asistent/ica u webshopu

Objavljeno: 28.06.2020. 05:52

Asistent/ica u webshopu - marketing i prodaja, obrada narudžbi, otprema, korisnička podrška, implementacija promocija, administracija te kreiranje i optimizacija sadržaja na internet stranicama.

Naručitelj (poslodavac): Canosa Inženjering d.o.o

Vrsta posla: Trgovina/prodaja/Promidžba/Administrativni poslovi

Mjesto obavljanja posla: Novi Zagreb, Centar Bundek

Početak i očekivano trajanje posla: odmah, na dulje vrijeme

Neto cijena sata posla ili količina posla (za redoviti rad): 26 kn/sat

Potreban broj izvođača (studenata/ica): 2

Opis posla: Asistent/ica u webshopu - marketing i prodaja, obrada narudžbi, otprema, korisnička podrška, implementacija promocija, administracija te kreiranje i optimizacija sadržaja na internet stranicama.

Traže se studenti zadnje godine ekonomskih, tehničkih ili srodnih fakulteta.

Prijave i životopis na: karijera@canosa.hr

Posebna znanja i vještine: Profesionalnost, brzina i snalažljivost u obavljanju poslova, logičko zaključivanje, samoinicijativa, informatička pismenost, odgovornost, fizička spremnost, engleski jezik

Radno vrijeme: 8 sati dnevno

stale napomene i uvjeti: ne radi se nedjeljom, niti praznikom, niti noću, niti prekovremeno

Način i kontakt za prijavu studenata: mail karijera@canosa.hr ili telefon 098 709 204