Digital marketing

Objavljeno: 28.06.2020. 05:52

ClikckAttack d.o.o. traži Digital Marketing specijalist/ica

Vrsta posla: Digital Marketing Specijalist/ica

Mjesto i adresa obavljanja posla: Zagreb, Petrovaradinska 7

Početak i očekivano trajanje posla: odmah, mogućnost stalnog zaposlenja nakon završetka studija

Neto cijena sata posla ili količina posla (za redoviti rad): 30,00kn/h

* Naknada za sate rada u dane državnog blagdana, za rad noću, za prekovremeni rad i za rad nedjeljom uvećava se

za 50% (čl. 13. st. 3. Zakona o obavljanju studentskih poslova, N.N. 96/2018.)

Opis posla: sudjelovanje u kreiranju sadržaja za društvene mreže i web stranice, Analiza postojećih marketinške aktivnosti i predlagati nove, učenje i usavršavanje u različitim područjima (content marketing, SEO, web analitika itd.)

Posebna znanja i vještine: dobro baratanje engleskim jezikom (jer poslujemo međunarodno), dobra volja za učenjem i razvojem vještina, kreativnost i proaktivnost u prijedlozima novih marketinških aktivnosti

Radno vrijeme: 9-17h, pon – pet, ali može i nepuno radno vrijeme prema dogovoru

Ostale napomene i uvjeti: dodatni plusevi su dobro poznavanje njemačkog, iskustvo u nekom području digitalnog marketinga (npr. društvene mreže, pisanje web sadržaja, izrada jednostavnih grafika...)

Način i kontakt za prijavu studenata: e-mailom na adresu careers@clickattack.com. Zaprimljene prijave bez priloženog životopisa nećemo moći uvažiti.