Rad u restoranu

Objavljeno: 28.06.2020. 05:52

Domino's All About Pizza d.o.o. traži studente/ice za rad u restoranu

Vrsta posla: Izrada pizza, rad na blagajni, dostava pizza

Mjesto i adresa obavljanja posla: Kneza Mislava 1, 10 000 Zagreb

Početak i očekivano trajanje posla: 6.7.2020 g, prema dogovoru

Neto cijena sata posla ili količina posla (za redoviti rad):   od 27 kn do 50 kn

* Naknada za sate rada u dane državnog blagdana, za rad noću, za prekovremeni rad i za rad nedjeljom uvećava se

za 50% (čl. 13. st. 3. Zakona o obavljanju studentskih poslova, N.N. 96/2018.)

Druge naknade (putni troškovi, hrana, smještaj i dr.): hrana osigurana, osigurana zaštitna odjeća (uniforme – kombinezoni) osigurana vozila za dostavu,

Opis posla: Domino's pizza rad na proizvodnoj liniji, dostavljači, priprema namirnica

Posebna znanja i vještine: Timski rad, otvoreni za nove izazove, komunikativnost, ambicioznost, spremni za učenje, proaktivni, poznavanje stranih jezika je bonus

Radno vrijeme: od 10:00 – 24:00, svaki dan

Ostale napomene i uvjeti: Realna mogućnost napredovanja u NO:1 pizza franšizi na svijetu.

Početak razgovora za posao je od 23.6. – 4.7. svaki dan od 15:00 – 17:00, preporuka je poslati mail za termin,  razgovori za posao se održavaju na adresi Kneza Mislava 1, Zagreb

Način i kontakt za prijavu studenata:  posao@dominos.hr (preporuka je javljanje na mail)

Mob:091/2284-765 (od 10:00 –  do 12:00)