Rad u trgovini

Objavljeno: 28.06.2020. 05:52

Mr. Eko d.o.o. traži  studente/ice za ispomoć u maloprodaji, Ravnice

Tražimo odgovorne, komunikativne sa iskustvom u maloprodaji  studente/ice za rad u maloprodajnom dućanu organskihi prirpdnih proizvoda Mr. Eko na Ravnicama ( Maksimir) na pola radnog vremena

Vrsta posla: ispomoć u maloprodaji

Mjesto obavljanja posla: 4 Maksimirsko naselje 26, Ravnice

Početak i očekivano trajanje posla: odmah, na duži period

Neto cijena sata posla ili količina posla (za redoviti rad): 26 kn po satu, 4 sati dnevno, 5 dana u tjednu

Opis posla: djelatnik u maloprodaji, izlaganje artikala, savjetoanje kupaca, prodaja, slaganje polica, slaganje voća i povrća

Posebna znanja i vještine: rad na kompjuteru, strani jezik, poželjno iskustvo u trgovini

Radno vrijeme: klizno - po potrebi.

Uvećanja za:

- Naknada za sate rada u dane državnog blagdana, za rad noću, za prekovremeni rad i za rad nedjeljom uvećava se za 50%  -

Ostale napomene i uvjeti:  blagdanom i vikendima ne radimo, noćni rad nemamo

Način i kontakt za prijavu studenata: prijave sa životopisima molimo poslati na info@mr-eko.hr