Tester integracijskih rješenja

Objavljeno: 28.06.2020. 05:52

Student si računalnih znanosti i želiš radititi u IT-u? Tražimo pouzdane i proaktivne studente/ice željne iskustva u modernom i agilnom poslovnom okruženju te rada na razvoju naprednih i inovativnih sustava uz implementaciju najnovijih tehnologija!

Naručitelj (poslodavac): Croatia osiguranje d.d.

Vrsta posla: Tester integracijskih rješenja

Mjesto i adresa obavljanja posla: Savska cesta 41, Zagreb

Početak i očekivano trajanje posla: Početak što je prije moguće, trajanje posla 4-5 mjeseci

Neto cijena sata posla ili količina posla (za redoviti rad): 35,00 kuna

Potreban broj izvođača (studenata/ica): 1

Opis posla:

Student/ica će biti angažiran/a u Integracijskom timu unutar Službe za razvoj ASW,

Uključenost u raspodjeli posla i zadataka, a posebno u predstojećoj fazi sistemskih, performansnih i UAT testiranja integracija vezano uz novi core sustav.

Student/ica će se baviti provjerom i testiranjem integracijskih servisa prije isporuke na Sistem integracijski test i korisnički (UAT) test, pratit će prijavljene greške kroz Jira alat te ih raspoređivati odgovarajućim članovima tima na rješavanje

Dio zadataka je i analiza prijavljenih grešaka te otkrivajne njihovih uzroka, a uz to, student/ica će se baviti standardizacijom u procesu obrade grešaka i logiranja poruka te će pratiti stanje isporuka po pojedinim okolinama.

Uz to, pomagat će u pripremi definicija pojedinih podatkovnih struktura potrebnih za pripremu programskih specifikacija za interni CO tim, ali i za tehničke specifikacije za „new core“ tim.

Posebna znanja i vještine: Student/ica računalnih znanosti/ informacijskih tehnologija bilo koje godine studija i usmjerenja.

Poželjna znanja i iskustva:

Poznavanje relacijskih baza podataka

Kreiranje API-ja na API Gateway platformi

Razumijevanje REST principa i ograničenja REST arhitekture, kao i dizajniranje RESTful API-ja

Razumijevanje servisno orijentirane arhitekture

Radno vrijeme: 8 sati dnevno, fleksibilno 8-16 ili 9-17, uz mogućnost dogovora zbog studentskih obaveza

Ostale napomene i uvjeti:

Način i kontakt za prijavu studenata:

Prijavi se mailom s naslovom „Student u IT-u“ na: studentski.posao@crosig.hr

Uz prijavu, molim poslati kratak životopis/zamolbu.

Najbolje od prijavljenih studenata/ica kontaktirati ćemo i pozvati na kratak razgovor