Administrativni posao

Objavljeno: 06.07.2020. 06:50

Porsche leasing d.o.o. traži studenta/icu za administrativne poslove, rad u ugovornom odjelu u leasingu

Opis posla

  • Unos podataka u operativni sustav
  • Priprema dokumentacije za registraciju vozila
  • Skeniranje dokumentacije u digitalnu arhivu
  • Priprema računa za obradu u operativnom sustavu
  • Izrada ponuda za financiranje
  • Komunikacija sa trgovcima glede dostave dokumentacije
  • ostale administrativne poslove

Što očekujemo:

  • volja i želja za radom
  • organiziranost, pedantnost i urednost
  • napredno znanje MS office paketa s posebnim naglaskom na excel
  • odgovornost prema zadacima i sredstvima za rad

Nudimo:

  • satnica: 30,00  kn
  • radno vrijeme: 08:00 sati do 16:30 sati od ponedjeljka do četvrtka, petkom od 08:00 sati do 14:00 sati
  • planirani početak rada: odmah
  • rad u mladom i dinamičnom timu u aktivnom okruženju

Napomena:

Molim da se prijave studenti sa studentskim pravima do kraj godine ili duže.

Svoj životopis sa fotografijom na hrvatskom jeziku molimo dostavite na e-mail jelena.kunstek@porsche.hr, najkasnije do 08.07.2020. godine