Marketing

Objavljeno: 08.07.2020. 11:51

Danfoss d.o.o. traži studenta/icu za poziciju - Marketing Asistent

Vrsta posla: Marketing Asistent

Mjesto i adresa obavljanja posla: Ulica Damira Tomljanovića Gavrana 11

Početak i očekivano trajanje posla: 01.08.2020. do daljnjeg

Neto cijena sata posla ili količina posla (za redoviti rad): 26 hrk

* Naknada za sate rada u dane državnog blagdana, za rad noću, za prekovremeni rad i za rad nedjeljom uvećava se

za 50% (čl. 13. st. 3. Zakona o obavljanju studentskih poslova, N.N. 96/2018.)

Opis posla: Nudimo odličnu priliku studentu/ici da stekne iskustvo iz područja marketinga u globalnoj tvrtki. Pružit ćete podršku našem prodajnom timu kao marketinški asistent za Danfossovo grijanje u Zagrebu. Mi smo odjel s prostorom za kreativnost i nove ideje..

Posebna znanja i vještine: Diplomirali ste ili magistrirali na fakultetu za marketing ili strojarstvo u Zagrebu sa studijom koji je relevantan za naše područje poslovanja. Tečno govorite engleski jezik i imate znanje rada u MS Excel-u. Ako ste znatiželjni, uživate u učenju i imate entuzijazam za marketinško područje. Također očekujemo da sarađujete s mnogo različitih ljudi u međunarodnom okruženju. Ukoliko zadovoljavate navedene kriterije onda ste Vi osoba za naš tim!

Radno vrijeme: pon-pet, 8:30- 16:30h

Način i kontakt za prijavu studenata: Link za prijavu:  https://career2.successfactors.eu/sfcareer/jobreqcareer?jobId=13285&company=danfossas