Rad u caffe baru

Objavljeno: 14.07.2020. 06:52

Caffe bar BOB ROCK Jarun traži studente/ice za rad

Vrsta posla: konobar (ugostiteljstvo)

Mjesto i adresa obavljanja posla: Zagreb, ul.Hrvatskog sokola 57

Početak i očekivano trajanje posla: od 1.8. i dalje kontinuirano

Neto cijena sata posla ili količina posla (za redoviti rad):  25,50 kn

* Naknada za sate rada u dane državnog blagdana, za rad noću, za prekovremeni rad i za rad nedjeljom uvećava se

za 50% (čl. 13. st. 3. Zakona o obavljanju studentskih poslova, N.N. 96/2018.)

Opis posla:

BOB ROCK je ugodni kafić na Jarunu (kvart, ne a jezeru) koji ima dobru glazbu i ugodne goste. Tražimo veselu osobu kao zamjenu za slobodne dane konobarima, 3-4 smjene po 8h tjedno (dakle radili bi 3-4 dana tjedno). O rasporedu rada se uvijek možemo dogovarati i prilagoditi kako Vama paše, tako da ovo može biti jako ugodan posao. Fleksibilni smo, pošteno i na vrijeme plaćamo. Kafić je miran ali uvijek vedre atmosfere. Nema noćnog rada. Nazovite, dođite na piće da nas upoznate pa se dogovorimo!

Posebna znanja i vještine: priprema i posluživanje toplih i hladnih pića.

Radno vrijeme: 8 h dnevno, nema noćog rada.

Ostale napomene i uvjeti:

Nema noćnog rada, kafić je miran i ugodan, gosti su vrlo ugodni a muzika dobra.Svaki tjedan se možemo dogovarati koje dane će te odraditi, fleksibilni smo i fer. Ako ste već radili ovakav posao, super! Ako niste, mi ćemo Vas naučiti!

Način i kontakt za prijavu studenata: tekuciposlovi@gmail.com ili 091 55 41 923