Razno

Objavljeno: 15.07.2020. 08:51

Dom za starije i nemoćne osobe Kuća svetog Franje traži studente/ice za posao čišćenja i pomoćne poslove u kuhinji

Vrsta posla:  čistačica

Mjesto i adresa obavljanja posla:  Odra, Sv. Izidora 5, 10 020 Zagreb – Novi Zagreb

Početak i očekivano trajanje posla: po javljanju i dogovoru, očekivano trajanje do kraja kolovoza 2020.

Neto cijena sata posla ili količina posla (za redoviti rad): 28,00 kn po satu

* Naknada za sate rada u dane državnog blagdana, za rad noću, za prekovremeni rad i za rad nedjeljom uvećava se za 50% (čl. 13. st. 3. Zakona o obavljanju studentskih poslova, N.N. 96/2018.)

Druge naknade (putni troškovi, hrana, smještaj i dr.): osiguran obrok

Opis posla: posao čistačice u domu za starije i nemoćne osobe, čišćenje soba i kupaonica korisnika te zajedničkih prostorija u domu

Radno vrijeme: radnim danom /ponedjeljak – petak/ od07,30 do 14,30 sati

Ostale napomene i uvjeti: poželjno prethodno iskustvo rada u čišćenju

Način i kontakt za prijavu studenata: putem mobitela na broj: 091/ 2852 812 ili putem maila na: ravnatelj@kuca-sv-franje.hr

Vrsta posla: pomoćni radnik u kuhinji

Mjesto i adresa obavljanja posla: Odra, Sv. Izidora 5, 10 020 Zagreb – Novi Zagreb

Radno vrijeme: radnim danom /ponedjeljak – petak/ od 07,30 do 14,30 sati

Ostale napomene i uvjeti: poželjno prethodno iskustvo rada u kuhinji