Razno

Objavljeno: 21.07.2020. 09:50

Lelo Adria d.o.o. traži studente/ice za posao - Social media asistent (m/f)

Vrsta posla: Social media asistent (m/f)

Mjesto i adresa obavljanja posla: ZAGREB, RADNIČKA CESTA 198

Početak i očekivano trajanje posla: 01.08.2020 do daljnjeg

Neto cijena sata posla ili količina posla (za redoviti rad): 30,00

* Naknada za sate rada u dane državnog blagdana, za rad noću, za prekovremeni rad i za rad nedjeljom uvećava se

za 50% (čl. 13. st. 3. Zakona o obavljanju studentskih poslova, N.N. 96/2018.)

Opis posla: Priprema i scheduliranje objava; Istraživanje trendova i izrada prijedloga objava za Facebook, Twitter i Instagram; Popunjavanje tjednih i mjesečnih izvještaja o rezultatima; Praćenje i odgovaranje na komentare i poruke u inboxu; Administracija društvenih mreža- održavanje/mijenjanje linkova, naslovnih fotografija, opisa i sl.; Sudjelovanje u tekućim projektima.

Posebna znanja i vještine: Razumijevanje internet trendova i društvenih mreža; Odlično poznavanje hrvatskog i engleskog jezika u govoru i pismu; Istraživačke vještine; Sposobnost samostalnog učenja; Timski rad.

Radno vrijeme: 08:00 – 16:00h

Ostale napomene i uvjeti: DOSTUPNOST ZA RAD MINIMALNO 6 SATI DNEVNO, OD PONEDJELJKA DO PETKA,

Način i kontakt za prijavu studenata: NA EMAIL maris.siroka@lelo.com