Prodaja fornetta

Objavljeno: 25.07.2020. 21:50

ZONA ZABAVE D.O.O. traži studenta/icu za pripremu i prodaju „fornetta“

Vrsta posla: pomoćni poslovi na pripremi i prodaji „fornetta“

Mjesto obavljanja posla: CITY CENTER ONE West, Jankomir 33, Zagreb

Početak i očekivano trajanje posla: 27.07.2020.-30.09.2020. godine

Neto cijena sata posla ili količina posla (za redoviti rad): 27 kn/h

Druge naknade (putni troškovi, hrana, smještaj i   dr.): Žuta srijeda 30 kn/h

Opis posla: pečenje „fornetta“, punjenje vitrine i hladnjaka, održavanje higijene prodajnog mjesta

Posebna znanja i vještine: komunikativnost, urednost, odgovornost

Radno vrijeme: prema dogovoru (najčešće poslijepodnevnim, vikendom smjenski)

Uvećanja za:

- Naknada za sate rada u dane državnog blagdana, za rad noću, za prekovremeni rad i za rad nedjeljom uvećava se za 50% (čl. 13. st. 4. Zakona o obavljanju studentskih poslova)

Ostale napomene i uvjeti: prednost imaju studenti koji žive u blizini CCo West i imaju sanitarnu iskaznicu, ali nije uvjet

Način i kontakt za prijavu studenata: poslati životopis s prijavom na mail matija@zona-zabave.hr, prilikom javljanja navesti FORNETTI-CCO WEST