Rad na prodajnom mjestu Pek Snack

Objavljeno: 25.07.2020. 19:50

ZONA ZABAVE D.O.O., traži studente/ice za rad na prodajnom mjestu Pek Snack

Vrsta posla: rad na prodajnom mjestu Pek Snack („ex fornetti“)

Mjesto obavljanja posla: CITY CENTER ONE East, Slavonska avenija 11D (Žitnjak), Zagreb

Početak i očekivano trajanje posla: 01.07.2020.-30.09.2020. godine

Neto cijena sata posla ili količina posla (za redoviti rad): 27 kn/h

Druge naknade (putni troškovi, hrana, smještaj i   dr.):  Naknada troška studentskog pokaza i Sanitarne iskaznice

Opis posla: pečenje i prodaja “fornetta“, rad na blagajni, zaprimanje robe, održavanje higijene prodajnog mjesta, ostali poslovi

Posebna znanja i vještine: komunikativnost, urednost, odgovornost

Radno vrijeme: smjenski ( prijepodne i poslijepodne ) kroz tjedni raspored

Uvećanja za:

- Naknada za sate rada u dane državnog blagdana, za rad noću, za prekovremeni rad i za rad nedjeljom uvećava se za 50% (čl. 13. st. 4. Zakona o obavljanju studentskih poslova)

Ostale napomene i uvjeti: prednost imaju studenti koji žive u blizini CCo East i planiraju raditi ljeto bez prekida

Način i kontakt za prijavu studenata: poslati životopis s prijavom na mail matija@zona-zabave.hr, prilikom javljanja navesti FORNETTI-CCO EAST