Rad u skladištu

Objavljeno: 25.07.2020. 11:50

Bleu homme d.o.o. traži studenta/icu za posao - Pomoćni skladištar / vozač

Vrsta posla: Pomoćni skladištar / vozač

Mjesto obavljanja posla: Slavonska avenija 3, Zagreb

Početak i očekivano trajanje posla: Odmah, Na duži period

Neto cijena sata posla ili količina posla (za redoviti rad): 26,00 kn

Opis posla:  Ispomoć u skladištu (deklariranje, slaganje robe), vožnja kombija (isporuka robe kupcima), vožnja robe do Bihaća-BIH i nazad.

Posebna znanja i vještine: Iskustvo u vožnji kombija.

Radno vrijeme:  08-17.00 h od ponedjeljka do četvrtka, 09-13.00 h petak- uz prilagodbu studentskim obvezama

Uvećanja za:

- Naknada za sate rada u dane državnog blagdana, za rad noću, za prekovremeni rad i za rad nedjeljom uvećava se za 50% (čl. 13. st. 4. Zakona o obavljanju studentskih poslova)

Ostale napomene i uvjeti: Traži se student/ica koji/a ima iskustva u vožnji kombija i transportu robe.

Način i kontakt za prijavu studenata: 01/ 4400 420,  m.sedlic@bleu-group.com