Web administrator/ica

Objavljeno: 29.07.2020. 08:51

Bleu homme d.o.o. traži Web Shop administratora/icu

Vrsta posla: Web Shop administrator

Mjesto obavljanja posla: Slavonska avenija 3, Zagreb

Početak i očekivano trajanje posla: odmah/ na duži period

Neto cijena sata posla ili količina posla (za redoviti rad): 26,00 kn

Opis posla:

Održavanje Web Shopa, dnevna administracija artikala na Web Shopu (dodavanje novih artikala, ažuriranje opisa artikala, brisanje starih i artikala kojih nema na zalihi, ažuriranje stanja i slika artikala).

Posebna znanja i vještine:

MS Office: Word, Excel, Outlook (s naglaskom na dobro poznavanje Excela), kreativnost, sistematičnost i analitičko razmišljanje.

Radno vrijeme:  08-17.00 h od pon do čet, 09-13.00 h pet uz prilagodbu studentskim obvezama

Uvećanja za:

- Naknada za sate rada u dane državnog blagdana, za rad noću, za prekovremeni rad i za rad nedjeljom uvećava se za 50% (čl. 13. st. 4. Zakona o obavljanju studentskih poslova)

Ostale napomene i uvjeti:

Traži se student/ica na zadnjoj godini studija koji/a može raditi svaki dan od ponedjeljka do petka puno radno vrijeme na duži period.

Način i kontakt za prijavu studenata: mail: jobs@bleuhomme.com